BALTIC POLE DANCE CUP 2019 – naujas čempionatas Latvijoje

BALTIC POLE DANCE CUP 2019 – naujas čempionatas Latvijoje

Latvijoje, Jūrmalos mieste, Lapkričio 9 dieną startavo visiškai naujas tarptautinis pole art čempionatas pavadinimu „Baltic Pole Dance Cup“ (BPDC). Kur buvę, kur nebuvę, žinoma, ir mes nukeliavome ne tik pasisvečiuoti, bet ir pasivaržyti.

Išskirtos kelios kategorijos

Tradiciškai išskirtos kelios kategorijos: nuo pradedančių iki profesionalų, atskirai išskiriant vyrų ir duetų kategorijas. Šiose varžybose dalyvavo net trys mūsų studijos instruktoriai: Giedrė Veitaitė, Aistė Korsakaitė ir Vaida Aleksandravičiūtė. Ir kiekviena jų varžėsi skirtingose kategorijose. Beje, Aistei tai buvo pačios pirmos varžybos gyvenime!

Čempionato organizatorius ir teisėjų komanda

Šio čempionato organizatorius – Olga Biserova, Latvijos „Scorpions Pole Dance studio“ savininkė ir instruktorė. Teisėjų komanda: pagrindė teisėja – Anna-Maija Nyman (daugkartinė pole art visame pasaulyje čempionatų prizininkė ir nugalėtoja), Alyona Amber (šokių ir teatro mokytoja, garsi Latvijos pole dance atlikėja), Irina Taurine (profesionali gimnastė, taip pat ji yra viena pirmųjų pole dance instruktorių Latvijoje apskritai) ir Anete Blaua (Latvijos pole dance studijos  „Pole & Harmony” įkurėja ir instruktorė, nuolat dalyvaujanti tarptautiniuose čempionatuose).

Džiaugiamės, kad visose Baltijos šalyse kasmet daugėja pole dance varžybų. Šio čempionato idėja – pole art stiliaus populiarinimas – mums išties artima.

POLE ART čempionatas LIETUVOJE 2020

Tik primename, kad jau visai netrukus, 2020 Birželio 6 dieną, startuos pirmasis tarptautinis čempionatas Lietuvuje „Vipera Pole Art Chiampionship“, organizuojamas Kauno pole dance studijos „Vipera“!!! 

Daugiau informacijos ir dalyvių registracija: http://championship.vipera.l

Instagram: @vipera_chiampionship.

Norite pradėti lankyti pole dance treniruotes? Užsiregistruokite į pirmąją pamoką jau dabar: https://vipera.lt/tvarkarastis/

Parašykite komentarą