Blogos nuotaikos chirurgas – Pole dance?

Blogos nuotaikos chirurgas – Pole dance?

Fizinis aktyvumas arba bet kokia judėjimo rūšis yra naudinga žmogaus organizmui. Taip ne tik gerinamos kūno fizinės galimybės, bet ir psichologinė gerovė. Ypatingai gerai visas žmogaus organizmo sistemas veikia veikla, kurios metu judame žaisdami. Tokiu atveju fizinė veikla netampa prievole ar priverstine veikla, o kaip tik skatina išsiskirti džiaugsmo hormonus, tokius kaip dopaminas, kurie padeda žmogui pajausti gyvenimo pilnatvę. Teigiama, kad užsiimant bet kokia fizine veikla gerėja miego kokybė, malšinamas stresas, stiprėja imuninė sistema, gerėja ne tik judėjimo sistema, bet ir smegenų veikla.

Įvairūs tyrimai analizuojantys laimės ir fizinio aktymo ryšį, teigia jog žmonės gyvenantys aktyviai yra laimingesni ir optimistiškesni už tuos, kurie yra fiziškai pasyvūs. Peršasi tik viena mintis, jei prasta nuotaika ar trūksta energijos, pats laikas pajudėti! Ir netrukus įvyksta gradininė reakcija, kadangi užsiimant fizine veikla pasikrauname gerų emocijų, o būdami geros nuotaikos savaime daug daugiau judame kas ir vėl sukelia daug gerų emocijų.

Vis gi, jei norime šį „šalutinį“ fizinio aktyvumo efektą išlaikyti ilgam, turėtume bent 5 kartus per savaitę tam skirti po 30 minučių.

Poledance (toliau „PD“) yra tokia fizninės veiklos rūšis, kuri turi labai didelę judesių įvairovę. PD treniruočių metu lavinimas lankstumas, koordinacija, vikrumas, greitumas, jėga bei ištvermė. Ši judesių įvairovė užtikrina ne tik visapušiskai gerėjančią fizinę būklę, bet ir niekada neatsibostančias treniruotes. Žmogui būtina gerinti pažintines funkcijas norint išlikti sveikiems, o PD treniruočių metu būtent tai lavinama. Būtent PD treniruočių metu kūno padėtis yra keičiama nuolatos, Jūsų kūnas nuolatos verčiamas prisitaikyti prie naujų sąlygų. Įveikus šiuos mažus iššūkius užplūsta gerų emocijų banga! Be to, nuolatinis kūno padėties keitimas priverčia mus naudotis periferiniu matymu (kuris šiais virtualiais laikais yra mažiau naudojamas, tačiau šis sumažėjimas organizmą skatina patirti stresą). Taip pat, PD treniruotėse sutiksite ir kitų žmonių degančių šia aistra judesiui, kas Jums suteikia bendruomenės jausmą (žmogaus prigimtis yra priklausyti bendruomenei). Ir svarbiausia, PD treniruotės yra puiki saviraiškos forma, kurioje galite visiškai savęs nevaržyti. Tiesiog atsipalaiduoti ir judėti…

Kviečiame atvykti pas mus ir išbandyti šią sporto šaką dabar !

Parašykite komentarą