Kaune surengtos trečiosios oficialios pole sporto pirmenybės „Vipera Taurė 2022”

Praėjusį šeštadienį (2022 m. lapkričio 26 d.) įvyko jau trečiosios Lietuvos oro ir pole sporto federacijos  (LPSF) varžybos – „Viperos Taurė 2022“. Žiūrovų akį džiugino ne tik sportiški ir estetiški atletų pasirodymai, bet ir unikali varžybų lokacija – šiuolaikinio cirko centro „Cirko Sapiens“ scena.

Lietuvos pole sporto pirmenybėse dalyviai varžėsi iš Vilniaus, Kauno bei Panevėžio. Šie miestai jau kuris laikas yra tapę pole sporto atletų susibūrimo židiniais. Jauniausias „Vipera Taurė 2022“ dalyvis vos 8-erių metų, vyriausias – 40-ies, o iš viso varžėsi 39 dalyviai.  

„Vipera Taurė 2022“ varžybose prizines vietas užėmusių atletų buvo 21. Kaip jau tapo įprasta, didžiausią dalyvių dalį sudarė vaikai kategorijose iki 18 metų. Vaikų iš viso buvo 31 ir jie varžėsi Vaikų, Jaunučių ir Jaunių kategorijose, taip pat Pole Artistc Pradedantieji 14+ kategorijoje, tuo tarpu suaugusiųjų kategorijose dalyvavo 8, o jie pasiskirstė Vyrų, Moterų Pradedančiųjų 30+ ir Moterų Pradedančiųjų 18+ kategorijose, taip pat ir Artistic Pole Pradedančiųjų ir Pažengusiųjų kategorijose.  

Vos prieš pusantrų metų Vipera Academy ir Rai Academy įsteigusios Lietuvos oro ir Pole sporto federaciją (LPSF) iškart tapo Tarptautinės pole sporto federacijos (IPSF) dalimi ir nuo tada vykdo savo veiklą įgyvendinant aukščiausius IPSF keliamus reikalavimus. LPSF valdyba džiaugiasi augančia pole entuziastų bendruomene, vis tobulėjančiais atletais, bei naujais sportininkais kiekvienose LPSF varžybose, o taip pat tikisi artimiausiu metu išvysti Lietuvos atletus pasaulinėje Polesport scenoje.

„Vipera Taurė 2022“ prizininkų lentelę galite rasti čia.