Lietuvoje pirmosios oficialios pole sporto varžybos „Vipera Taurė 2021“

2021 spalio 27 Kaune, „Vipera academy“ buveinėje, įvyko pirmosios Lietuvoje pole sporto varžybos „Vipera Taurė 2021“, kuriose dalyvavo atletai iš Vilniaus, Kauno ir Panevėžio. Dalyvių amžius svyravo nuo 7 iki 43 metų amžiaus. Iš viso varžėsi 35 dalyviai 7-iose skirtingose kategorijose.

„Vipera Taurė 2021“ organizavo Lietuvos oro ir pole sporto federacija (LPSF), kuri yra viena iš 39 valstybių, priklausančių Tarptautinei polesport federacijai (IPSF). Varžybose teisėjavo LPSF vadyba bei federacijos treneriai. Pasirodymų ruošimui bei laimėtojų išrinkimui buvo naudojama oficiali IPSF taškų sistema, kuri yra plačiai naudojama visose šio sporto šalių federacijose, bei tarptautinėse IPSF varžybose.

Planuojama, kad jau 2022 metais bus organizuojamos LPSF federacinės varžybos, kurių nugalėtojai tais pačiais metais vyks atstovauti Lietuvai pasaulio IPSF čempionate.

Na, o „Vipera Taurė 2021“ šįkart buvo išdalinta net 18 prizinių vietų. Tarp dalyvių didžioji dauguma (28) buvo vaikai iki 18 metų amžiaus (Vaikai, Jaunučiai bei Jauniai kategorijose), o suaugusiųjų buvo mažuma – tik 7 (Suaugę, Suaugę 40+ bei Suaugę Pole Artistic).

„Vipera Taurė 2021“ dalyvių rezultatus galite rasti čia.