„Pole dance show 2023“ varžybos

2023 balandžio 21 – 23 dienomis Kelcai, Lenkijoje vyko 6-osios „Pole dance show“ varžybos, kuriose pasirodė net penkios Vipera Academy merginos (Vaida Aleksandravičiūtė, Eglina Mažeikienė, Milda Preckailaitė, Joana Budrevičiūtė, Sandra Vismantaitė).

Ištaigingame Targi Kelcai kongresų centre organizuotas renginys, kaip visada, nepaliko abejingų. Atimantys žadą pasirodymai, sunkiai suvokiamos žmogaus kūno galimybės patys įvairiausi personažai, dar ilgai neišsitrins iš žiūrovų atminties.

Šiais metais renginys buvo rekordiškai gausus – net 191 dalyvis, net 20 skirtingų kategorijų (įskaitant vaikų kategorijas) ir teisėjai iš aukščiausios kategorijos Pole pasaulio elito (Noémi Marosvölgyi, Juan Palochino, Jazzy K, Mirian Regina, Paulina Janda, Karolina Grzywaczewska). Beveik visos merginos pasirodė jau antrose varžybose šiais metais.

Milda ir Sandra debiutavo semi-pro kategorijoje, Joana – pro, o Eglina su Vaida pasirodė aukščiausioje įmanomoje katerijoje – Elite. „Turint omenyje, kad video atranka į šias varžybas buvo itin konkurencinga, tai be galo didžiuojamės kiekviena mūsų mergina” – pasakojo viena iš Vipera pole sport academy įkūrėjų Vaida.

Po varžybų merginos neslėpė nuovargio ir džiaugsmo. Grįžusios žadėjo šiek tiek atsikvėpti ir kibti į darbus planuojant naujus pole numerius!