Šiurpiausias metų vakarėlis – check!

Žaisminga Helovino nuotaika užsikrėsti tikrai nesunku, o ypač pabuvojus vakarėlyje, kuriame nerasite abejingų. Jau tradicija tapęs pole dance extreme studijos Vipera helovino vakarėlis įvyko: pašokome, pabendravome ir, be abejo, pa(si)ršiurpinome.

Tikro šiurpnakčio būta ne tik savo tematika, baugiu muzikiniu fonu ar siaubingai gražiomis dekoracijomis. Šiurpuliukai po odą bėgiojo nuo kvapą gniaužiančių studijos narių pasirodymų. Prisijaukinti prieštaringi personažai, skirtingos pasirodymų formos (solo, duetai, grupiniai), nematytos choreografijos – tiesą sakant, studijoje buvo užkurta tikra pasiutpolkė! Ką čia ir bekalbėti, pasirodymus galima išvysti ir savo akimis, tad sekite mūsų Youtube kanalą.

Dar kartą įsitikinome, kad šis sportas gali sujungti visiškai visus: mamas, moteris, merginas, vaikus, vaikinus, vyrus, mokytojus, mokinius, seseris, brolius, nepažįstamuosius… Ir visus, visus, visus, kuriems tai tik įdomu. Tad su didžiu nekantrumu laukiame kitų metų, jau pradedame regzti naujas idėjas, kada ir kaip į laisvę vėl galėsime paleisti savuosius vidinius demoniukus pasilakstyti. 

Jeigu ir Tu norėtum prisijungti prie mūsų studijos, nedvejok, užsiėmimų tvarkaraštis čia pat. Tereikia atvykti į pirmąją treniruotę ir nuostabi kelionė prasidės visai čia pat, nieko nelaukiant. 

Parašykite komentarą