„RAI Taurė 2023“

2023 balandžio 6 d. Lietuvos oro ir pole sporto federacija (LPSF) surengė ketvirtąsias oficialias varžybas „RAI Taurė 2023“. Varžybos vyko Vilniuje, Outlet park, įgyvendinant visus Tarptautinės polesport federacijos (IPSF) reikalavimus.

Šių metų naujiena buvo tai, kad Pole Art dalis buvo atvira visiems ir registruotis galėjo bet kuris pole entuziastas, nepriklausomai nuo to ar priklauso LPSF. Tai paskatino įsitraukti daugiau Lietuvos pole studijų. Varžytis Lietuvos pole sporto pirmenybėse atletai susirinko iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio ir net Klaipėdos. Dalyvių amžius svyravo nuo 6 iki 39 metų. LPSF prezidentė Eglina Mažeikienė, džiaugiasi rekordiniu užsiregistravusių dalyvių skaičiumi – 72 ir neslepia ambicijų toliau auginti šios sporto šakos populiarumą.

„RAI Taurė 2023“ apdovanoti 39 prizines vietas užėmę atletai. Didžioji sportininkų dalis buvo vaikai (54) iki 18 metų, kurie varžėsi šiose kategorijose: Vaikai, Jaunučiai, Jauniai bei Jauniai Artistic Pole kategorijose, tuo tarpu suaugusiųjų šį kartą – 12. Jie pasiskirstė šiose kategorijose: Suaugę, bei Suaugę Pole Artistic.

LPSF nariai dėkoja sportininkams ir ragina dar drąsiau registruotis ateinančioms varžyboms, bei pasidžiaugti savo pasieimais pole srityje. Lietuvos pirmenybėse geriausiai pasirodžiusi sportininkus tikimasi išsiųsti atstovauti savo šaliai Tarptautinės polesport federacijos (IPSF) varžybose.

„RAI Taurė 2023“ dalyvių rezultatus galite rasti čia.
Pasirodymus galite pamatyti LPSF youtube kanale.