Savaitgalis Latvijoje: „Pole Emotion 2019“, debiutas ir pirmoji vieta

Savaitgalis Latvijoje: Pole Emotion 2019, debiutas ir pirmoji vieta

Šį savaitgalį svečiavomės Latvijoje, kur mūsų studijos instruktorė Giedrė Veitaitė debiutavo su Pole Art stiliaus pasirodymu.  Tai pirmasis atlikėjos konkursas ir toooks sėkmingas: Giedrė užėmė pirmąją vietą Art-emotion Amateur kategorijoje. Šaunuolė! 

Spustelėję šią nuorodą (Vipera Facebook) galime žvilgtelėti į vaizdo dienoraštį, kaip Giedrai sekėsi ruoštis, kokios lydėjo emocijos ir kaip atrodė šio renginio užkulisiai.

Latvijoje organizuojamas konkursas Pole Emotion 2019 vyksta jau trečią kartą. Pernai šiose varžybose, kategorijoje Art-emotion professional, varžėsi ir mūsų Eglina. Kol kas tai vienas didžiausių pole bendruomenės renginių Baltijos regione, todėl gausus dalyvių skaičius iš Lietuvos, Latvijos, Estijos nestebina. Konkurso metu taip pat buvo galima išvysti dalyvių iš Baltarusijos, Rusijos, Ukrainos, Izraelio, netgi iš Italijos, Prancūzijos Danijos. Renginyje gausu skirtingo lygio atlikėjų, nuo pradedančių iki profesionalų (Amateur, Semi-professional, Professional, Supreme), besivaržančių  skirtingose stiliaus kategorijose (Pole Art, Pole Exotic ir Pole Sensual).

Mūsų komandos aistra meniškajam stiliui įgavo pagreitį. Tad naudojamės proga ir ryžtamės organizuoti pirmąsias Pole Art varžybas Lietuvoje. Informaciją sekite: @viperapoleartchampionship. 

Parašykite komentarą