Svečiuojamės Vilniaus Pole Dance studijoje RAI

Svečiuojamės Vilniaus Pole Dance studijoje RAI

„Nuo Vilniaus ir Kauno bokštų / Kyla man noras pokštaut“ – tai nepamirštamos dainos eilutės, kurios vis primena, kiek bendro gali sieti du didžiuosius Lietuvos miestus. Mūsų studijos instruktorės, Eglina ir Vaida, rugpjūčio 24 dieną iškeliavo iš Kauno į Vilnių, į Pole Dance  studiją RAI, ne tik pokštauti, bet ir pasidalinti šio sporto patirtimi, žiniomis, o taip pat ir įkvėpimu. Mūsų komanda paruošė du seminarus vilniečiams, į kuriuos buvo galima patekti visiems lankantiems pole treniruotes pusmetį ir daugiau. 

Pole Static: jėgos ir dinamikos seminaras su Eglina

Kiekvienas instruktorius, šalia technikos išmanymo, žinoma, turi savo mėgstamas kombinacijas, o taip pat ir individualų stilių, todėl visuomet verta pasisemti patirties iš skirtingų mokytojų. Eglina daug dėmesio skiria jėgos auginimui ir triukams, kurių atlikimui reikia nemažai drąsos. Tad Vilniaus mokiniams ji ir parengė seminarą orientuotą į jėgą bei dinamiką dirbant su stabiliu stulpu. Tai yra gana sudėtingi elementai, todėl reikėjo gero apšilimo ir atitinkamo mokinių pasiryžimo, ypač dėl šuolių nuo stulpo (pole flips). 

Pole Spin: kombinacijų ant besisukančio stulpo ir lankstumo seminaras su Vaida

Žvelgiant į Vaidos pasirodymus, galima sakyti, kad ji – tikra plastikos karalaitė. Savojo seminaro metu Vaida orientavosi į bendrą judesių plastiką ir lankstumą, į nuoseklias ir išbaigtas kombinacijas ant besisukančio stulpo. Darbas su besisukančiu stulpu turi savo specifiką, čia įsijungia papildomos raumenų grupės, todėl tai nėra taip paprasta kaip gali pasirodyti iš šalies. Vaida taip pat pasidalino savo lankstumo „paslaptimis“, kuriomis produktyviai pasinaudojus galima pasiekti neįtikinėtinų rezultatų.

Sharing is caring: kuo daugiau bendraujame ir bendradarbiaujame, kuo daugiau žinių ir patirties pasidalijame vieni su kitais, tuo tampame stipresni. Per paskutinius kelerius metus Pole Dance veikla Lietuvoje sparčiai išpopuliarėjo, prie to prisideda ir augantis pole sporto ir šokių studijų skaičius visoje šalyje. Tai yra toks rezultatas, kuriuo džiaugiamės ir kurį palaikome. Šių seminarų dalyviai entuziastingai ir stropiai dirbo, o tai taip įkvepia ir instruktorius ateities veikloms. 

Parašykite komentarą