Vaida seminare pas Andy Candy

 

[heading tag=”h1″ align=”Left”]Vaida seminare pas Andy Candy[/heading]

 

Norime kartu su Jumis pasidžiaugti, jog pavyko sudalyvauti nuostabiuose „KILLER TRICKS“, „PUSSYFLOW“, „ACRO PLASTIQUE“ seminaruose pas Andy Candy, kuris atvyko net iš Italijos!

Andy Candy yra daugybės varžybų Pole exotic nugalėtojas, dėl to jo seminarai verti didelio dėmesio. Andy Candy yra labai charizmatiška asmenynė ir tikras savo srities profesionalas! Jis ne tik puikiai juda, bet ir moka labai detaliai išaiškinti ir išmokyti kitus. Taikliai moka pabrėžti detales, atskleisti triuko paslaptis, viską išaiškina iki smulkmenų, o jei reikia pakartoja dar kartą. Andy seminaro metu labai dėmesingas ir kantrus, kiekviena liko pastebėta ir įvertinta. Visos asmeniškai gavo patarimų ką patobulinti, kaip greičiau pasiekti trokštamą triuką, galbūt net ką ir pasunkinti, jog judesys taptų siekiamybe įvairaus fizinio pasirengimo žmonėms. Tai asmenybė, mokanti prisitaikyti prie auditorijos, nepagailinti komplimentų ir pajuokavimų užsiėmimų metu.

Iš šio seminaro parsivežta ne tik daug naujų judesių, žinių, bet ir daug daug gerų emocijų!

Trys fiziškai sunkūs seminarai, bet laimė širdutėje viską atperka! Dėkojame Andy Candy už vizitą mūsų šalyje ir beprotišką šeštadienio popietę.

Taip pat dėkojame Rai studijai už priėmimą!!! Visi Jūs nerealūs!

 

Junkis prie VIPERA studijos, sportuojančio su šypsena kolektyvo ir surask savo širdyje vulkaną. Laukiame Tavęs. 🙂

 

 

Parašykite komentarą