Visos paslaugos

Lankstumo gerinimo treniruotė

Mūsų profesionalios instruktorės parinkti pratimai padės Jūsų raumenims ir sausgyslėms tapti elastingesniems, padidės sąnarių amplitudė. Šių treniruočių pagalba Jūs pasieksite geresnių rezultatų pole sport ir kitų fizinių užsiėmimų metu.

Pole treniruotės suaugusiems

Sudėtingi triukai ir jų kombinacijos ant vertikalių polių/stulpo – tai mūsų pagrindinis ritmas. Pagrindinis dėmesys skiriamas taisyklingam atlikimui ir pratimų kompleksiškumui. Taip pat, apjungiant visų treniruočių mokomąją medžiagą, padedame savo mokinukams choreografiškai išpildyti meninius šokius, atsižvelgiant į kiekvieno žmogaus norus ir fizines galimybes.

Pole sportas vaikams

Šių treniruočių metu, vaikai mokomi gimnastikos, akrobatikos elementų ant vertikalių polių. Treniruotės visapusiškai naudingos vaikų vystymuisi. Jų metu lavinama jėga, didinama ištvermė, lankstumas, koordinacija.

Sportuoti priimame tiek mėgėjiškai, tiek norint siekti rezultatų dalyvaujant varžybose.

Sporto ir mitybos programos

Suderinta mityba ir tvarkingas sporto režimas – du sveikos gyvensenos palydovai. Kreipkis į mūsų kvalifikuotus trenerius ir mes, įvertinę Jūsų kūno sudėtį, treniruotumą bei atsižvelgdami į Jūsų poreikius sudarysime individualią sporto arba mitybos programą. Sužinok savo paties dažniausiai daromas klaidas ir pasiruošk geros savijautos pokyčiams!

Patalpų nuoma

Laisvomis valandomis patalpa nuomojama kitų treniruočių vedimui. Šios studijos patalpose galima vesti fitneso, šokių ir kitas aktyvaus judesio treniruotes.

Kaina sutartinė.

Renginiai ir šventės

Ketinate švęsti mergvakarį? Gal artėja draugės gimtadienis? Siūlome pas mus sutikti Jums brangias šventes visiškai unikaliu būdu: mūsų studija tam pasiruošusi. Papildomai galite užsisakyti profesionalaus fotografo paslaugas. Dėl kainos teiraukitės mūsų nurodytais kontaktais.